Projects

Completed projects

Privataus namo šildymo ir karšto vandens ruošimo geoterminiu šilumos siurbliu Wolf sistemos įrengimas

Sumontuotas Geoterminis 10kW galios Wolf BWS šilumos siurblys su integruota 200 litrų geriamojo vandens talpa. Sistemoje yra 200 litrų akumuliacinė talpa, du atskiri šildymo kontūrai ( tiesioginis radiatoriniam šildymui ir pamaišymo – grindiniams šildymui).
Grindinio šildymo sistemoje sumontuota Uponor valdymo automatika atskiroms patalpos su kambario temperatūros termostatais.
Šildymo sistema Wolf yra prijungta prie nuotolinio stebėjimo internetu platformos Wolf Smartset pasinaudojant atskiru internetiniu moduliu Wolf ISM7e.

Privataus namo šildymo ir karšto vandens ruošimo aeroterminiu šilumos siurbliu Baxi sistemos integravimas

Privataus namo šildymo ir karšto vandens ruošimo aeroterminiu šilumos siurbliu Baxi sistemos įrengimas, integruojant įrenginį į jau esamą šildymo sistemą. Tuo pačiu pakeistas senas vamzdynas ir komponentai į naujus.  Sumontuotas 9 kW galios šilumos siurblys Dimplex LAW 9ITR su integruota 300 litrų geriamojo vandens talpa. Sistemoje yra integruota 100 litrų akumuliacinė talpa. Geriamojo vandens ir akumuliacinė talpos yra gamykloje sumontuotos į vieną korpusą.

Privataus namo šildymo ir karšto vandens ruošimo aeroterminiu šilumos siurbliu Dimplex sistemos įrengimas

Sumontuotas 14kW galios oras/vanduo tipo šilumos siurblys Dimplex su integruota 300 litrų geriamojo vandens talpa. Sistemoje yra integruota 100 litrų akumuliacinė talpa. Geriamojo vandens ir akumuliacinė talpos yra gamykloje sumontuotos į vieną korpusą.

Privataus namo šildymo ir karšto vandens ruošimo geoterminiu šilumos siurbliu Dimplex įrengimas

Sumontuotas geoterminis 8kW galios Dimplex SI 8TES šilumos siurblys su integruota 200 litrų geriamojo vandens talpa. Sistemoje yra garantuojamas nominalus šildymo kontūro srautas su integruota šilumos siurblyje hidraulika.