Informacija


Šilumos siurblys Dimplex LI 16I TUR


Dėl monobloko konstrukcijos naująjį LI 16I-TUR lengva montuoti ūkinėje patalpoje arba rūsyje. Profesionalas gali nesunkiai išskaidyti šilumos siurblį į dvi dalis. Dėl to jis telpa į bet kurį pastatą ir netgi gali būti nuneštas į rūsius labai siauromis laiptinėmis. Tai dažnai yra esminis pranašumas atnaujinant pastatus ir keičiant senas šildymo sistemas.LI 16I-TUR šilumos siurblys yra naujausias Glen Dimplex Deutschland Dimplex inverteriu valdomas oras-vanduo šilumos siurblys, skirtas montuoti pastato viduje. Geriausios jo savybės yra lengvas montavimas, mažos eksploatavimo išlaidos ir modulinės išplėtimo galimybės. Pagrindinis privalumas, kai vasara tampa vis karštesnė: LI 16I-TUR yra reversuojantis, todėl jį galima naudoti tiek šildymui, tiek vėsinimui.

Lankstus ir taupantis erdvę

Montavimo vietoje sistemą galima įdiegti itin lanksčiai. Oro išmetimo anga gali būti sumontuota pagal poreikį – į kairę, į dešinę arba į viršų. Integruotas 90 laipsnių nukreipimo oro kanalas šilumos siurblyje, leidžia įrangą montuoti patalpos kampe, taip išvengiant matomų ortakių. Hidraulinės jungtys gali būti sumontuotos į dešinę arba į kairę. Sukeičiamos  įrenginio korpuso plokštės užtikrina lankstų maitinimo ir šildymo jungčių pusių pasirinkimą. Dėl visų šių savybių šilumos siurblys harmoningai telpa bet kurioje erdvėje.

Ypač svarbu montuojant patalpose: naujasis LI 16I-TUR veikia itin tyliai. Net ir esant pilnai apkrovai, garso triušmo lygis yra minimalus tiek pastato viduje, tiek šalia oro išmetimo angos sienoje.

Išmaniai valdomas

Integruota inverterio technologija leidžia išmaniai pritaikyti šilumos siurblio galią prie faktinio šildymo ar karšto vandens poreikio. Dėl to įranga dirba mažiau, kai suvartojimas mažas, ir daugiau, kai suvartojimas aukštas. Sistema nuolat moduliuoja ir visada pasiekia pageidaujamą kambario temperatūrą su mažiausiomis įmanomomis energijos sąnaudomis. LI 16I-TUR valdomas intuityviai naudojant aiškiai išdėstytą spalvotą lietimuisi jautrų ekraną.

Praplėtimo galimybės

Moduliniai komponentai papildo ir praplečia naujojo šilumos siurblio našumą. Jį galima derinti su atitinkamais 300, 400 arba 500 litrų talpos karšto vandens talpomis. Taip pat galima įsigyti 120 litrų buferinį baką, kuris montuojamas po šilumos siurbliu, taip taupant vietą.